10.11. Suunnistavan uudenmaan testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Perinteitä kunnioittaen tasan 100 osallistujaa sekä plus 6 astetta lämmintä. Kosteaa, mutta ei sadetta :)
Korjaukset sähköpostilla timo.kokko@kokkens.fi
Nro Nimi Seura 3km 3km sija 6km 6km sija 9km 9km sija 12km 12km sija
539Niemi Vili Rajamäen Rykmentti 0:10:18 6 0:20:40 5 0:31:10 2 0:41:21 1
160Liukkonen Matti Rajamäen Rykmentti 0:11:10 15 0:22:32 15 0:33:48 6 0:44:35 2
152Vilska Kimmo Rajamäen Rykmentti 0:11:09 13 0:22:32 14 0:33:48 7 0:44:46 3
392Leskinen Aleksi Lynx 0:11:12 18 0:22:34 16 0:34:04 11 0:45:28 4
146Sild Timo Koovee 0:11:11 17 0:22:47 20 0:34:34 13 0:46:33 5
545Scalet Tommaso Helsingin suunnistajat 0:10:04 2 0:20:18 2 0:30:41 1
382Penttinen Topi Ok Trian 0:10:05 3 0:20:39 3 0:31:20 3
385Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 0:10:13 4 0:20:50 7 0:31:36 4
38Summanen Eetu Helsingin Suunnistajat 0:10:29 8 0:21:28 9 0:32:18 5
149Jern Topias OK 77 0:11:14 23 0:22:34 17 0:33:50 8
164Niemi Topias Helsingin Suunnistajat 0:11:22 28 0:23:00 23 0:33:58 9
387Köykkä Mikael 0:11:13 22 0:22:43 19 0:33:59 10
441Visuri Kerkko OK77 0:11:37 35 0:22:59 22 0:34:21 12
30Saarinen Jarkko Hiidenkiertäjät 0:11:13 21 0:23:05 24 0:35:05 14
515Aaltonen Lassi Helsingin Suunnistajat 0:11:45 39 0:23:38 32 0:35:26 15
183Heikkilä Olli-Pekka Lynx 0:10:13 5 0:20:40 4 0:35:29 16
447Salonen Matias Helsingin Suunnistajat 0:11:24 29 0:23:24 29 0:35:31 17
514Nurmela Sari Vehkalahden Veikot 0:12:16 49 0:24:57 39 0:37:20 18
165Suhonen Anniina Helsingin Suunnistajat 0:12:24 54 0:25:11 40 0:37:30 19
552Mänkärlä Janne Lynx 0:09:38 1 0:19:22 1
69Niemi Tuomas Lynx 0:10:18 7 0:20:49 6
84Niemi Kasperi Helsingin Suunnistajat 0:10:31 9 0:21:22 8
139Söderström Maria OK77 0:10:34 10 0:21:32 10
175Ernamo Jussi Helsingin Suunnistajat 0:11:00 11 0:22:09 11
553Larmala Niko Espoon Suunta 0:11:13 19 0:22:14 12
537Heinaro Lauri Espoon Suunta 0:11:21 26 0:22:29 13
551Sundberg Karoliina Lynx 0:11:16 24 0:22:37 18
140Tala Miika Helsingin Suunnistajat 0:11:21 27 0:22:53 21
518Niemi Pyry Rajamäen Rykmentti 0:11:40 37 0:23:06 25
158Laaksonen Pasi Espoon Suunta 0:11:24 30 0:23:14 26
547Lamberg Benjamin SK Uusi 0:11:26 31 0:23:19 27
428Boström Kristian Lynx 0:11:28 33 0:23:20 28
555Kemppi Joni Rajamäen Rykmentti 0:11:32 34 0:23:29 30
170Kyyrönen Samuli Rajamäen Rykmentti 0:11:40 36 0:23:32 31
404Boström Mikael Lynx 0:11:13 19 0:23:58 33
533Rauhala Juha Espoon Suunta 0:11:50 42 0:24:01 34
548Mänkärlä Aino Lynx 0:11:45 38 0:24:02 35
520Tervakangas Mikko Espoon Suunta 0:12:08 47 0:24:08 36
182Puupponen Lauri Espoon Suunta 0:11:50 41 0:24:18 37
443Salonen Heidi Helsingin Suunnistajat 0:11:46 40 0:24:21 38
543Väisänen Leevi Helsingin Suunnistajat 0:12:21 52 0:25:25 41
159Haarlaa Tiina Helsingin Suunnistajat 0:12:28 56 0:25:43 42
161Heikkilä Tuuli Lynx 0:12:59 68 0:25:55 43
157von Schoultz Katja OK Trian 0:13:01 70 0:26:00 44
177Österman Lilja Helsingin Suunnistajat 0:12:49 63 0:26:01 45
521Donner Janina OK77 0:12:59 67 0:26:04 46
40Viinikainen Vilppu Espoon Suunta 0:12:56 66 0:26:30 47
363Matilainen Annika Helsingin Suunnistajat 0:13:21 74 0:26:37 48
365Packalen Anton Lynx 0:13:41 83 0:26:49 49
113Tala Henrik Helsingin Suunnistajat 0:13:00 69 0:26:50 50
378Sorsa Karl Lynx 0:13:41 82 0:26:54 51
534Heikkilä Venla Helsingin Suunnistajat 0:12:51 64 0:27:33 52
538Mbembela Karim Lynx 0:13:45 85 0:27:49 53
535Aaltonen Tatu Lynx 0:13:45 85 0:27:57 54
540Koponen Matias Lynx 0:13:44 84 0:28:01 55
532Kahanpää Hanna Espoon Suunta 0:15:27 95 0:31:57 56
557Virrankoski Iiro Espoon suunta 0:11:05 12
186Malmberg Henri Helsingin Suunnistajat 0:11:09 13
554Kemppi Topias Rajamäen Rykmentti 0:11:11 16
142Laaksonen Emil Espoon Suunta 0:11:21 25
390Ikola Atte Helsingin Suunnistajat 0:11:27 32
364Laakso Ilari Rajamäen Rykmentti 0:11:58 43
530Määttänen Maria Espoon Suunta 0:12:00 44
184Raitala Sami Lynx 0:12:02 45
5Donner Jonny OK77 0:12:07 46
10Pernu Saara Espoon Suunta 0:12:15 48
361Fritzen Florian Karjaan Ura 0:12:16 50
53Tala Emilia Helsingin Suunnistajat 0:12:17 51
519Tiainen Olli Espoon suunta 0:12:24 53
141Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 0:12:25 55
148Sorsa Antti Espoon Suunta 0:12:29 57
544Väisänen Lenni Helsingin Suunnistajat 0:12:31 58
181Tala Juulia Helsingin Suunnistajat 0:12:33 59
138Määttälä Mikko Espoon suunta 0:12:34 60
352Kärkkäinen Andreas Espoon Suunta 0:12:40 61
58Nietula Minja Helsingin Suunnistajat 0:12:48 62
549Mattila Aleksi Lynx 0:12:52 65
433Salonen Inka Helsingin suunnistajat 0:13:05 71
178Pajuoja Otso Espoon Suunta 0:13:13 72
546Suntioinen Elli Espoon Suunta 0:13:19 73
109Donner Jesper OK77 0:13:24 75
516Malmberg Vilho Helsingin Suunnistajat 0:13:32 76
402Tervo Lassi Helsingin Suunnistajat 0:13:32 77
536Heinaro Taru Espoon Suunta 0:13:34 78
156Lahtinen Katja Helsingin Suunnistajat 0:13:35 79
556Rautio Daniel Espoon Suunta 0:13:37 80
185Heikkilä Suvi Lynx 0:13:37 81
542Kallela Lenni Helsingin Suunnistajat 0:13:51 87
124Kivilaakso Juho Lynx 0:13:58 88
531Soikkeli Sofia Espoon Suunta 0:14:06 89
550Isoherranen Salla Lynx 0:14:35 90
162Rantakokko Merianna Helsingin Suunnistajat 0:14:47 91
541Kallela Luca Helsingin suunnistajat 0:14:51 92
379Packalen Lotta Lynx 0:15:08 93
6Haarasilta Leanna Lynx 0:15:08 94
168Pernu Iiris Espoon Suunta 0:15:28 96
432Rantamäki Karin Helsingin Suunnistajat 0:15:43 97
429Mäkinen Samson Lynx 0:15:46 98
72Kallela Sari Helsingin Suunnistajat 0:17:08 99
393Leskinen Eemeli Lynx 0:19:43 100