13.12. Suunnistavan uudenmaan testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Nollan pinnassa, ehkä -1. Hiekoitettu, mutta silti pettävän liukasta. Lumesta ei tietoakaan :)
Numero Nimi Seura 3km sij 3km aika 6km sij 6km aika 9km sij 9km aika 12km sij 12km aika
96 Tervo Tuomas Rajamäen Rykmentti 3 0:10:03 3 0:20:07 2 0:30:23 1 0:40:46
77 Leskinen Aapo Lynx 7 0:10:37 7 0:21:18 5 0:31:57 2 0:42:24
11 Niemi Vili Rajamäen Rykmentti 11 0:10:39 8 0:21:18 6 0:31:58 2 0:42:24
40 Hall Andreas Hiidenkiertäjät 12 0:10:57 11 0:21:45 8 0:32:23 4 0:42:48
59 Kujala Rainer Lynx 16 0:10:59 15 0:22:08 11 0:33:29 5 0:44:22
4 Liukkonen Matti Rajamäen Rykmentti 13 0:10:58 13 0:21:53 10 0:33:10 6 0:44:34
37 Ojapalo Joona Lynx 14 0:10:58 18 0:22:16 14 0:34:35 7 0:46:53
41 Sund Otto Ok Trian 1 0:09:57 1 0:20:02 1 0:29:54
57 Scalet Tommaso Helsingin suunnistajat 4 0:10:27 4 0:21:11 3 0:31:35
68 Leskinen Antti-Pekka Lynx 5 0:10:33 5 0:21:11 4 0:31:49
14 Palmen Alvar Espoon Suunta 6 0:10:34 10 0:21:21 7 0:32:02
48 Aaltio Aapo Kuopion Suunnistajat 15 0:10:59 14 0:21:53 9 0:32:59
78 Salonen Matias Helsingin Suunnistajat 18 0:11:02 17 0:22:15 12 0:33:33
74 Mähönen Timo Helsingin suunnistajat 21 0:11:10 20 0:22:40 13 0:33:57
29 Pernu Lari Espoon Suunta 24 0:11:20 22 0:23:04 15 0:34:47
67 Saramäki Niklas Lynx 20 0:11:10 21 0:22:48 16 0:35:26
66 Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat 53 0:12:51 29 0:24:22 17 0:35:47
42 Snickars Caj OK77 22 0:11:17 27 0:23:40 18 0:35:49
51 Heinonen Paavo Helsingin Suunnistajat 34 0:11:47 32 0:24:39 19 0:37:19
13 Koskinen Juha Vaajakosken Terä 51 0:12:37 42 0:25:46 20 0:38:20
22 Vehmas Miika Espoon Suunta 44 0:12:34 39 0:25:34 21 0:38:34
100 Koskela Jarmo OK77 42 0:12:29 36 0:25:25 22 0:38:38
15 Rauhala Juha Espoon Suunta 45 0:12:34 46 0:26:24 23 0:40:17
56 Scalet Riccardo 2 0:10:02 2 0:20:03
93 Ernamo Jussi Helsingin Suunnistajat 9 0:10:38 6 0:21:15
99 Välikorpi Jari Rasti-Kurikka 7 0:10:37 9 0:21:18
45 Vainio Eero-Matti MS Parma 10 0:10:39 12 0:21:50
10 Niemi Topias Helsingin Suunnistajat 17 0:11:01 16 0:22:14
16 Markkila Eero Rasti-Kurikka 19 0:11:09 19 0:22:35
75 Salonen Mikko Helsingin Suunnistajat 23 0:11:19 23 0:23:13
33 Lamberg Mikael Helsingin Suunnistajat 27 0:11:31 24 0:23:26
34 Sundberg Karoliina Lynx 28 0:11:33 25 0:23:39
27 Rautio Mikael Espoon Suunta 32 0:11:45 26 0:23:39
46 Haarlaa Tapio Helsingin Suunnistajat 30 0:11:35 28 0:23:42
8 Haarlaa Tiina Helsingin Suunnistajat 36 0:12:05 30 0:24:26
70 Puupponen Lauri Espoon Suunta 38 0:12:14 31 0:24:37
61 Laakso Mikko Helsingin Suunnistajat 37 0:12:13 33 0:24:42
35 Mattila Milla Helsingin Suunnistajat 39 0:12:14 34 0:24:59
64 Raasakka Maija Espoon Suunta 47 0:12:36 35 0:25:21
76 Kuusinen Mikko Lynx 56 0:12:59 37 0:25:27
97 Mbembela Karim Lynx 49 0:12:36 38 0:25:33
60 Boström Kristian Lynx 46 0:12:35 40 0:25:34
6 Hamppu Anton Helsingin Suunnistajat 48 0:12:36 41 0:25:36
98 Viinikainen Vilppu Espoon Suunta 49 0:12:36 43 0:25:50
58 Stålberg Emilia Espoon Suunta 54 0:12:53 44 0:26:09
52 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 58 0:13:05 45 0:26:11
72 Kivilaakso Anni Espoon Suunta 55 0:12:59 47 0:26:24
2 Pajuoja Otso Espoon Suunta 67 0:13:45 48 0:27:53
47 Tervo Johanna Rajamäen Rykmentti 71 0:14:28 49 0:28:40
21 Mähönen Ramona Helsingin Suunnistajat 76 0:15:46 50 0:31:59
71 Packalen Anton Lynx 25 0:11:25
55 Mänkärlä Aino Lynx 26 0:11:30
36 von Schoultz Katja OK Trian 29 0:11:33
20 Lahdenperä Melina Rajamäen rykmentti 31 0:11:43
49 Rantala Kalle Helsingin suunnistajat 33 0:11:46
7 Donner Jonny OK77 35 0:11:59
50 Koponen Matias Lynx 40 0:12:23
39 Rautio Daniel Espoon Suunta 41 0:12:23
3 Donner Jesper OK77 43 0:12:32
25 Donner Janina OK77 52 0:12:39
43 Kuusinen Karri Lynx 57 0:13:00
44 Kuusinen Tuomas Lynx 59 0:13:07
12 Väisänen Lenni Helsingin Suunnistajat 60 0:13:08
19 Tervo Lassi Helsingin Suunnistajat 61 0:13:09
69 Heikkilä Suvi Lynx 62 0:13:16
30 Pernu Saara Espoon Suunta 63 0:13:20
9 Asklöf Aino Lynx 64 0:13:33
65 Tala Henrik Helsingin Suunnistajat 65 0:13:39
32 Rajala Marko Helsingin Suunnistajat 66 0:13:40
53 Peura Kerttu Espoon suunta 68 0:13:46
17 Karelo Luukas Espoon Suunta 69 0:13:53
23 Koivula Eemil Helsingin Suunnistajat 70 0:14:10
28 Haapala Oskar Espoon Suunta 72 0:15:02
18 Tupitsa Milla Helsingin Suunnistajat 73 0:15:34
73 Kivilaakso Juho Lynx 74 0:15:44
54 Rajala Anni Helsingin Suunnistajat 75 0:15:44
1 Tiainen Antti Espoon Suunta 77 0:16:06
26 Kosunen Armi Helsingin Suunnistajat 78 0:16:06
5 Hamppu Elina Helsingin Suunnistajat 79 0:16:13
38 Rautio Ulrika Espoon Suunta 80 0:16:22
24 Hyvärinen Luukas Espoon Suunta 81 0:20:47