14.10. Suunnistava Uusimaa, testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
2014-2015 kauden ensimmäinen testijuoksu. Mukana hienosti 59 juoksijaa :)
No Sukunimi Etunimi Seura 3 km 3km sija 6 km 6km sija 9 km 9km sija
119 Heinaro Einari Helsingin Suunnistaja 09:38 1 19:43 1 29:49 1
239 Artem Popov Espoon Suunta 09:39 2 19:52 2 30:43 2
102 Vähänen Sami Rajamäen Rykmentti 10:23 3 21:05 3 32:04 3
111 Määttänen Pekka Espoon Suunta 12:38 29 26:12 18 39:41 4
233 Pernu Lari Espoon Suunta 10:58 7 21:31 4
139 Joensuu Ari-Pekka Lapuan Virkiä 10:43 4 21:31 5
241 Palmen Alvar Espoon Suunta 10:58 8 21:39 6
240 Sorsa Aleksi Espoon suunta 10:57 6 21:43 7
140 Heinaro Lauri Espoon Suunta 10:58 9 22:23 8
243 Larmala Niko Espoon Suunta 11:10 12 22:36 9
149 Kääriäinen Sami Pihkaniskat 11:38 14 23:27 10
127 Heinonen Paavo Helsingin Suunnistaja 11:40 15 23:27 10
242 Vehmas Miika Espoon Suunta 12:25 25 24:34 12
138 Seppälä Pyry Rajamäen Rykmentti 11:40 16 24:52 13
114 Kivilaakso Anni Lynx 12:22 23 24:56 14
232 Stålberg Emilia Espoon Suunta 12:43 32 25:17 15
123 Kuparinen Kalle 12:23 24 25:30 16
150 Halen Leevi Espoon Suunta 12:35 27 25:59 17
250 Matilainen Annika Helsingin Suunnistaja 13:15 40 26:17 19
124 Tahvanainen Venla Espoon Suunta 13:10 38 26:17 20
117 Rautio Mikael Espoon Suunta 12:09 20 26:49 21
101 Munck Sakari Espoon Suunta 15:07 55 27:11 22
248 Viirikainen Vilppu Espoon Suunta 13:18 41 27:16 23
107 Hursti Toivo Espoon Suunta 13:54 45 29:00 24
113 Tervakangas Mikko Espoon Suunta 15:07 54 29:03 25
97 Koskinen Pinja Rajamäen rykmentti 14:42 51 29:25 26
98 Koskinen Joni Rajamäen rykmentti 14:22 48 29:57 27
125 Kahanpää Hanna Espoon Suunta 15:21 56 30:58 28
237 Tala Miika Helsingin Suunnistaja 10:47 5
245 Saukkonen Samuli SK Uusi 10:58 9
235 Malmberg Henri Helsingin Suunnistaja 11:08 11
249 Pietikäinen Aleksi SK Uusi 11:21 13
112 Määttänen Maria Espoon Suunta 11:47 17
148 Stålberg Elisa Espoon Suunta 11:48 18
108 Puupponen Lauri Espoon Suunta 12:03 19
96 Turakainen Venla Helsingin Suunnistaja 12:15 21
236 Haapala Ida Rajamäen Rykmentti 12:18 22
143 Laaksonen Emil Espoon Suunta 12:32 26
126 Himilä Julia Rajamäen Rykmentti 12:38 28
247 Tala Emilia Helsingin Suunnistaja 12:39 30
105 Tiainen Olli Espoon suunta 12:42 31
118 Kangasaho Aino Helsingin Suunnistaja 12:54 33
246 Tala Juulia Helsingin Suunnistaja 12:54 34
106 Hursti Otso Espoon Suunta 13:00 35
147 Donner Jonny OK77 13:01 36
142 Aaltonen Tatu Lynx 13:05 37
234 Heinaro Ellen Helsingin Suunnistaja 13:13 39
238 Sorsa Antti Espoon Suunta 13:22 42
128 Pajuoja Otso Espoon Suunta 13:27 43
244 Palmen Aino Espoon Suunta 13:44 44
144 Donner Jesper OK77 14:04 46
110 Määttänen Markus Espoon Suunta 14:21 47
104 Turakainen Irene Helsingin Suunnistaja 14:23 49
109 Määttälä Mikko Espoon suunta 14:30 50
115 Kivilaakso Juho Lynx 14:59 52
103 Soikkeli Sofia Espoon Suunta 15:03 53
99 Peura Kerttu Espoon suunta 15:22 57
100 Munck Nana Espoon Suunta 16:11 58
116 Rautio Daniel Espoon Suunta 16:32 59