11.3. Suunnistavan Uudenmaan testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Reilusti plussalla ja lumesta ei tietoakaan :)
Juoksijoita runsaasti.
Nro Nimi Seura 3km 3km si 6km 6km si 9km 9km si 12km 12km sija
667Mänkärlä Janne Lynx 0:10:03 2 0:20:14 2 0:30:26 1 0:40:28 1
668Leskinen Aapo Lynx 0:10:25 4 0:20:46 4 0:31:09 3 0:41:27 2
1086Saramäki Niklas Lynx 0:10:27 7 0:21:00 5 0:31:39 4 0:42:04 3
2143Leskinen Aleksi Lynx 0:11:00 14 0:21:58 12 0:33:04 7 0:44:01 4
2137Ojapalo Joona ja OliRajamäen Rykmentti 0:11:31 23 0:23:09 18 0:34:59 9 0:47:07 5
1087Hall Andreas Hiidenkiertäjät 0:10:24 3 0:20:45 3 0:30:55 2
361Mähönen Timo Helsingin suunnistajat 0:10:26 5 0:21:10 7 0:31:50 5
669Leskinen Antti-PekkaLynx 0:10:32 9 0:21:18 9 0:32:25 6
1062Luoma Ville Hiidenkiertäjät 0:10:55 12 0:22:17 13 0:33:33 8
353Pernu Lari Espoon Suunta 0:11:47 27 0:23:48 25 0:35:40 10
1079Sild Timo Hiidenkiertäjät 0:09:20 1 0:18:48 1
1084Kangas Veli Helsingin Suunnistajat 0:10:27 6 0:21:07 6
324Söderström Maria OK77 0:10:29 8 0:21:13 8
356Välikorpi Jari Rasti-Kurikka 0:10:41 11 0:21:22 10
2148Lönroth Aapo Suomusjärven Sisu 0:10:38 10 0:21:51 11
671Niemi Kasperi Helsingin Suunnistajat 0:11:25 15 0:22:37 14
1089Aaltonen Lassi Helsingin Suunnistajat 0:11:26 16 0:22:45 15
670Niemi Topias Helsingin Suunnistajat 0:11:31 21 0:22:57 16
1123Boström Matleena IFK Lidingö 0:11:31 22 0:23:02 17
113Mannonen Ville Helsingin Suunnistajat 0:11:35 25 0:23:09 19
1092Pesola Oskari Helsingin Suunnistajat 0:11:29 18 0:23:19 20
1048Mustonen Teemu Helsingin Suunnistajat 0:11:30 20 0:23:21 21
1046Palmen Alvar Espoon Suunta 0:11:47 31 0:23:23 22
674Sorsa Aleksi Espoon suunta 0:11:47 30 0:23:26 23
663Heinonen Paavo Helsingin Suunnistajat 0:11:47 29 0:23:31 24
660Tala Miika Helsingin Suunnistajat 0:12:07 34 0:23:51 26
1097Salonen Matias Helsingin Suunnistajat 0:12:08 35 0:23:59 27
1059Markkila Eero Rasti-Kurikka 0:12:00 32 0:24:08 28
330Mänkärlä Aino Lynx 0:11:47 26 0:24:11 29
678Hakala Emma OK77 0:12:06 33 0:24:31 30
677Otsamo Veeti Helsingin Suunnistajat 0:12:17 37 0:24:43 31
1011Suhonen Anniina Helsingin Suunnistajat 0:12:27 44 0:24:44 32
2144Tala Henrik Helsingin Suunnistajat 0:12:19 38 0:24:51 33
679Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat 0:12:26 42 0:24:51 34
111Louhi Johannes Helsingin Suunnistajat 0:12:23 40 0:24:55 35
1077Rauhala Juha Espoon Suunta 0:12:21 39 0:24:59 36
448Heikkilä Venla Helsingin Suunnistajat 0:12:28 45 0:25:05 37
1161Mattila Aleksi Lynx 0:12:53 52 0:25:37 38
462Kivilaakso Anni Lynx 0:12:31 47 0:25:46 39
1068Halen Leevi Espoon Suunta 0:12:26 43 0:25:47 40
680Latva-Kiskola Piia Rasti-Kurikka 0:12:31 48 0:25:50 41
1085Vehmas Miika Espoon Suunta 0:12:54 53 0:25:56 42
1088Malmberg Henri Helsingin Suunnistajat 0:12:34 49 0:26:13 43
672Mattila Milla Helsingin Suunnistajat 0:13:19 59 0:27:27 44
1083Plit Heidi Lynx 0:14:10 76 0:28:03 45
1109Kiviniitty Jyrki Helsingin Suunnistajat 0:13:53 74 0:28:06 46
534Stålberg Emilia Espoon Suunta 0:14:20 79 0:29:24 47
491Kuronen Anna Helsingin Suunnistajat 0:15:40 88 0:32:38 48
673Salmenkylä Anton Helsingin Suunnistajat 0:10:56 13
147Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat 0:11:27 17
415Rantala Kalle Helsingin suunnistajat 0:11:30 19
1094Munck Sakari Espoon Suunta 0:11:34 24
358Pernu Kimmo Espoon Suunta 0:11:47 28
446Rautio Mikael Espoon Suunta 0:12:17 36
456Äikäs Matias Hiidenkiertäjät 0:12:24 41
459Matilainen Annika Helsingin Suunnistajat 0:12:28 46
683Ikola Atte Helsingin Suunnistajat 0:12:44 50
1018Laajaniemi Lauri Rajamäen rykmentti 0:12:45 51
421Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 0:12:58 54
351Donner Janina OK77 0:13:04 55
1013Lahdenperä Melina Rajamäen rykmentti 0:13:13 56
1096Tala Juulia Helsingin Suunnistajat 0:13:13 57
665Väisänen Leevi Helsingin Suunnistajat 0:13:17 58
1091Koskinen Joni Rajamäen rykmentti 0:13:19 60
536Hamppu Anton Helsingin suunnistajat 0:13:21 61
685Laaksonen Emil Espoon Suunta 0:13:21 62
687Tiainen Olli Espoon suunta 0:13:21 63
1078Stålberg Elisa Espoon Suunta 0:13:21 64
1099Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat 0:13:22 65
1080Puupponen Lauri Espoon Suunta 0:13:37 66
112Salonen Inka Helsingin suunnistajat 0:13:46 67
354Kallela Luca Helsingin suunnistajat 0:13:46 68
1146Heiskanen Iida Helsingin Suunnistajat 0:13:47 69
684Heinaro Ellen Helsingin Suunnistajat 0:13:48 70
1027Donner Jonny OK-77 0:13:50 71
355Palmen Aino Espoon Suunta 0:13:51 72
400Tervakangas Mikko Espoon SUunta 0:13:51 73
1081Sinisalo Laura Rajamäen rykmentti 0:14:03 75
1098Mustonen Oona Helsingin Suunnistajat 0:14:04 76
Pauliina Lankinen Helsingin Suunnistajat 0:14:13 77
1090Koskinen Pinja Rajamäen rykmentti 0:14:15 78
352Gustafsson Sara Karkki-Rasti 0:14:30 80
1125Donner Jesper OK-77 0:14:32 81
686Westerholm Oskari Otaniemen Jyllääjät 0:14:40 82
2138Kaukonen Ella Espoon Suunta 0:14:58 83
688Sojakka Markus Helsingin suunnistajat 0:15:02 84
1082Rantamäki Karin Helsingin suunnistajat 0:15:11 85
476Kivilaakso Juho Lynx 0:15:24 86
509Raitola Sami Lynx 0:15:26 87
662Peura Kerttu Espoon suunta 0:15:49 89
332Kupitsa Nina Helsingin Suunnistajat 0:17:42 90
1093Rautio Daniel Espoon Suunta 0:18:17 91