11.2. Suunnistava Uusimaa, testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
+1, sohjoinen alusta. Mutta testijuoksun osallistujamäärä hieno 75.
Tulokset ohessa. Korjaukset timo.kokko@kokkens.fi.
Nro Nimi Seura 3km 3km sija 6km 6km sija 9km 9km sija 12km 12km sija
586 Scalet Tommaso Helsingin suunnistajat 00:10:45 7 00:21:31 5 00:32:33 2 00:43:15 1
131 Mähönen Timo Helsingin suunnistajat 00:10:50 8 00:21:58 7 00:33:13 7 00:44:25 2
563 Sild Timo Hiidenkiertäjät 00:10:06 1 00:20:10 1 00:30:07 1
589 Kangas Veli Helsingin Suunnistajat 00:10:42 6 00:21:36 6 00:32:39 3
141 Summanen Eetu Rajamäen Rykmentti 00:10:52 11 00:21:58 8 00:32:58 4
1947 Leskinen Aapo Lynx 00:10:50 9 00:21:59 9 00:33:06 5
1948 Leskinen Antti-Pekka Lynx 00:10:53 12 00:22:01 10 00:33:09 6
116 Luoma Ville Hiidenkiertäjät 00:10:53 13 00:22:05 11 00:33:30 8
49 Järvinen Seppo Lahden Suunnistajat -37 00:11:00 15 00:23:00 17 00:36:06 9
1017 Nurmela Sari Vehkalahden Veikot 00:11:55 29 00:24:21 26 00:36:41 10
369 Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat 00:12:12 33 00:24:34 27 00:36:41 11
14 Ojapalo Joona ja Olivi Rajamäen Rykmentti 00:12:51 48 00:25:23 36 00:37:56 12
1274 Hakala Emma OK77 00:12:17 35 00:25:08 31 00:38:11 13
2211 Brunell Filip IF Brahe 00:10:29 3 00:21:16 2
64 Laakso Antti Helsingin Suunnistajat 00:10:42 5 00:21:24 3
1039 Kujala Rainer Lynx 00:10:41 4 00:21:25 4
263 Vainio Eero-Matti MS Parma 00:10:52 10 00:22:08 12
1220 Tala Tuomas Hiidenkiertäjät 00:10:56 14 00:22:18 13
149 Lammi Pekka Helsingin Suunnistajat 00:11:02 16 00:22:25 14
1041 Vainio Antti MS Parma 00:10:17 2 00:22:33 15
154 Niemi Kasperi Helsingin Suunnistajat 00:11:24 18 00:22:35 16
8 Palmen Alvar Espoon Suunta 00:11:43 26 00:23:14 18
574 Aaltonen Lassi Helsingin Suunnistajat 00:11:42 25 00:23:16 19
155 Niemi Topias Helsingin Suunnistajat 00:11:34 23 00:23:18 20
554 Boström Matleena IFK Lidingö 00:11:32 20 00:23:21 21
1214 Larmala Niko Espoon Suunta 00:11:33 22 00:23:25 22
1236 Visuri Ilari OK77 00:11:32 21 00:23:26 23
1248 Sorsa Aleksi Espoon suunta 00:12:00 30 00:24:04 24
1241 Visuri Kerkko OK77 00:11:24 19 00:24:09 25
1 Malinen Olli SK Uusi 00:12:15 34 00:24:39 28
363 Kivilaakso Anni Lynx 00:12:24 36 00:24:40 29
1016 Salonen Heidi Helsingin Suunnistajat 00:12:06 32 00:24:50 30
1003 Karvonen Sara Lynx 00:12:25 37 00:25:11 32
1199 Larmala Pekka Espoon Suunta 00:12:30 39 00:25:19 33
261 Otsamo Veeti Helsingin Suunnistajat 00:12:42 41 00:25:20 34
609 Westerlund Iina OK 77 00:12:48 45 00:25:23 35
1166 Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat 00:12:40 40 00:25:24 37
372 Lehikoinen Elias Espoon Suunta 00:12:48 46 00:25:32 38
1002 Heinaro Lauri Espoon Suunta 00:12:47 44 00:25:33 39
57 Latva-Kiskola Piia Rasti-Kurikka 00:12:29 38 00:25:45 40
1030 Kiiski Johanna Helsingin Suunnistajat 00:12:52 49 00:25:58 41
590 Lindholm Vivian OK77 00:13:23 55 00:27:08 42
1215 Vehmas Miika Espoon Suunta 00:13:14 53 00:28:02 43
77 Jääskeläinen Sara Espoon Suunta 00:14:38 68 00:29:14 44
108 Horsma Ronja Helsingfors IFK 00:14:38 69 00:30:27 45
179 Mustonen Teemu Helsingin Suunnistajat 00:11:03 17
218 Salonen Matias Helsingin Suunnistajat 00:11:37 24
1225 Tala Miika Helsingin Suunnistajat 00:11:45 27
1210 Heinonen Paavo Helsingin Suunnistajat 00:11:46 28
618 Halen Leevi Espoon Suunta 00:12:04 31
1195 Rautio Mikael Espoon Suunta 00:12:43 42
12 Mattila Aleksi Lynx 00:12:46 43
47 Mustonen Ari Helsingin Suunnistajat 00:12:48 47
2123 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 00:12:52 50
66 Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat 00:12:54 51
36 Laajaniemi Lauri Rajamäen rykmentti 00:13:12 52
10 Salonen Inka Helsingin suunnistajat 00:13:21 54
196 Mattila Milla Helsingin Suunnistajat 00:13:25 56
1033 Stålberg Elisa Espoon Suunta 00:13:28 57
1277 Haapala Ida Rajamäen Rykmentti 00:13:46 58
613 Palmen Aino Espoon Suunta 00:13:48 59
561 Heinaro Ellen Helsingin Suunnistajat 00:13:49 60
104 Tervakangas Sanna Espoon Suunta 00:13:57 61
15 Tervakangas Mikko Espoon SUunta 00:14:11 62
97 Tiainen Olli Espoon suunta 00:14:11 63
1200 Kallela Luca Helsingin suunnistajat 00:14:16 64
1137 Donner Jonny OK-77 00:14:24 65
1043 Mustonen Oona Helsingin Suunnistajat 00:14:33 66
41 Donner Jesper OK-77 00:14:36 67
384 Pajuoja Otso Espoon Suunta 00:14:40 70
1238 Tervo Lassi Helsingin Suunnistajat 00:14:45 71
1266 Sorsa Antti Espoon Suunta 00:15:30 72
1269 Turakainen Veer Helsingin Suunnistajat 00:16:13 73
168 Rantamäki Karin Helsingin suunnistajat 00:16:15 74
29 Heikkilä Suvi Lynx 00:16:24 75
379 Rauhala Juha Espoon Suunta Kesk