10.12. SUU:n testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Märkää lunta ja +1 asteina. Näissä oloissa testijuoksuun otti osaa 97 juoksijaa. Ihan ei maagista 100 rikkoutumista tapahtunut, mutta lähelle jo päästiin.
Nro Nimi Seura 3km 3km sij 6km 6km sij 9km 9km sij 12km 12km sija
1374 Aaltio Aapo Rajamäen Rykmentti 00:10:2 4 00:20:4 4 00:31:0 2 00:41:2 1
1848 Mänkärlä Janne Lynx 00:10:5 9 00:22:0 10 00:33:1 9 00:44:3 2
1902 Leskinen Aapo Lynx 00:11:1 21 00:22:3 20 00:33:5 12 00:44:5 3
1830 Leskinen Antti-Pekka Lynx 00:11:1 20 00:22:3 19 00:33:5 13 00:45:0 4
1441 Saramäki Niklas Lynx 00:10:5 11 00:22:0 11 00:33:3 10 00:45:1 5
2029 Rantala Kalle Helsingin suunnistajat 00:11:2 25 00:23:2 23 00:35:2 15 00:47:3 6
1455 Sund Otto IF Femman 00:10:1 2 00:20:2 2 00:30:5 1
1370 Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 00:10:1 3 00:20:4 3 00:31:1 3
1447 Laukkarinen Jesse Rajamäen Rykmentti 00:10:4 6 00:21:4 6 00:32:3 4
2038 Heikkilä Olli-Pekka Lynx 00:11:0 14 00:22:0 12 00:32:4 5
1515 Scalet Tommaso Helsingin suunnistajat 00:10:5 7 00:21:5 7 00:32:4 6
1718 Kangas Veli Helsingin Suunnistajat 00:11:0 15 00:22:1 13 00:32:5 7
2013 Mähönen Timo Helsingin suunnistajat 00:10:5 10 00:22:0 9 00:33:1 8
1497 Summanen Eetu Rajamäen Rykmentti 00:11:1 16 00:22:2 16 00:33:4 11
2237 Kulagin Artur Helsingin Suunnistajat 00:11:2 24 00:23:1 22 00:35:1 14
1479 Hulkkonen Mikko Pihkaniskat 00:11:3 31 00:24:0 32 00:36:3 16
1835 Nieminen Pauli Helsingin suunnistajat 00:11:3 30 00:23:4 30 00:37:3 17
1573 Parjanne Antti Lynx 00:09:4 1 00:19:4 1
1531 Penttinen Topi Ok Orient 00:10:3 5 00:21:1 5
1528 Välikorpi Jari Rasti-Kurikka 00:10:5 8 00:22:0 8
1780 Laakso Antti Helsingin Suunnistajat 00:11:0 13 00:22:2 14
1454 Haarlaa Tapio Helsingin Suunnistajat 00:11:0 12 00:22:2 15
1751 Niemi Kasperi Helsingin Suunnistajat 00:11:1 17 00:22:2 17
1779 Heikkilä Tero Paimion Rasti 00:11:1 19 00:22:3 18
1621 Saukkonen Samuli Pihkaniskat 00:11:3 32 00:23:0 21
1788 Haajanen Erik Ok Raseborg 00:11:2 22 00:23:2 24
1772 Salmenkylä Anton Helsingin Suunnistajat 00:11:1 18 00:23:2 25
2264 Pernu Lari Espoon Suunta 00:11:3 28 00:23:2 26
1744 Mustonen Teemu Helsingin Suunnistajat 00:11:3 27 00:23:3 27
1745 Niemi Topias Helsingin Suunnistajat 00:11:5 39 00:23:3 28
1729 Nikolay Lipatov 00:11:2 23 00:23:4 29
1461 Laakso Mikko Helsingin Suunnistajat 00:11:3 29 00:24:0 31
1468 Sorsa Aleksi Espoon suunta 00:11:4 33 00:24:0 33
1591 Heikkinen Jarmo 00:11:5 35 00:24:1 34
1623 Pietikäinen Aleksi Pihkaniskat 00:11:4 34 00:24:3 35
2023 Tiljander Ville Hyvinkään Rasti 00:12:1 40 00:24:4 36
1576 Nurmela Sari Vehkalahden Veikot 00:12:1 41 00:24:5 37
1889 Mannonen Ville Helsingin Suunnistajat 00:12:2 42 00:25:0 38
1550 Wikcholm Roy OK Raseborg 00:12:2 43 00:25:2 39
1719 Rauhala Juha Espoon Suunta 00:12:4 46 00:25:2 40
1445 Lahtinen Atte Helsingin Suunnistajat 00:12:5 48 00:25:2 41
1891 Halen Leevi Espoon Suunta 00:12:5 51 00:25:2 42
1736 Hakala Emma OK77 00:12:5 49 00:25:4 43
2259 Heikkilä Venla Helsingin Suunnistajat 00:12:5 50 00:25:4 44
1469 Uotila Erika Koovee 00:13:0 55 00:25:4 45
1768 Westerlund Iina OK 77 00:13:0 53 00:25:4 46
1661 Mustonen Ari Helsingin Suunnistajat 00:12:4 47 00:25:5 47
1643 Heikkilä Tuuli Lynx 00:13:1 58 00:26:1 48
2194 Kivilaakso Anni Lynx 00:13:1 57 00:26:1 49
2026 Hyvärinen Ronnie OK Raseborg 00:12:4 45 00:26:2 50
1604 Vehmas Miika Espoon Suunta 00:13:5 71 00:28:0 51
1563 Von Frenckell Robert OK Raseborg 00:13:3 66 00:28:0 52
1740 Lindholm Vivian OK77 00:13:5 73 00:28:2 53
1542 Pölllänen Elsi Helsingin Suunnistajat 00:15:0 85 00:29:4 54
1691 Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat 00:14:2 81 00:30:0 55
2041 Kuronen Anna Helsingin Suunnistajat 00:16:1 93 00:33:2 56
1864 Heinonen Paavo Helsingin Suunnistajat 00:11:2 26
1638 Karvonen Sara Lynx 00:11:5 36
1554 Salonen Heidi Helsingin Suunnistajat 00:11:5 37
1800 Munck Sakari Espoon Suunta 00:11:5 38
2069 Otsamo Veeti Helsingin Suunnistajat 00:12:3 44
2092 Suhonen Anniina Helsingin Suunnistajat 00:12:5 52
2025 Rautio Mikael Espoon Suunta 00:13:0 54
1686 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 00:13:1 56
1806 Jaatinen Tapio Espoon Suunta 00:13:1 59
1703 Ikola Atte Helsingin Suunnistajat 00:13:2 60
1844 Tala Emilia Helsingin Suunnistajat 00:13:2 61
1700 Plit Heidi Lynx 00:13:3 62
1904 Salonen Inka Helsingin suunnistajat 00:13:3 63
1689 Stålberg Elisa Espoon Suunta 00:13:3 64
1843 Tala Juulia Helsingin Suunnistajat 00:13:3 65
1795 Virrankoski Iiro Espoon suunta 00:13:3 67
2251 Laaksonen Emil Espoon Suunta 00:13:4 68
1903 Kiviniitty Jyrki Helsingin Suunnistajat 00:13:4 69
2087 Donner Janina OK77 00:13:4 70
2258 Palmen Aino Espoon Suunta 00:13:5 72
1885 Väisänen Leevi Helsingin Suunnistajat 00:13:5 74
1786 Mattila Milla Helsingin Suunnistajat 00:14:0 75
1901 Kaukonen Ella Espoon Suunta 00:14:0 76
1557 Salonen Venla Helsingin Suunnistajat 00:14:0 77
1821 Sinisalo Laura Mäntsälän Urheilijat 00:14:1 78
1507 Donner Jonny OK-77 00:14:1 79
1763 Paloheimo Oona Espoon Suunta 00:14:1 80
1822 Westerholm Oskari Otaniemen Jyllääjät 00:14:4 82
1662 Mustonen Oona Helsingin Suunnistajat 00:14:5 83
1785 Mähönen Ramona Helsingin Suunnistajat 00:15:0 84
1743 Kallela Luca Helsingin suunnistajat 00:15:1 86
1810 Pajuoja Otso Espoon Suunta 00:15:1 87
1659 Heikkilä Suvi Lynx 00:15:1 88
1508 Donner Jesper OK-77 00:15:2 89
1898 Sorsa Antti Pihkaniskat 00:15:4 90
2085 Tervo Lassi Helsingin Suunnistajat 00:15:5 91
1516 Määttälä Mikko Espoon suunta 00:15:5 92
1753 Munk Nana Espoon Suunta 00:16:3 94
1791 Tiljander Venla Hyvinkään Rasti 00:16:3 95
1859 Rantala Ella Helsingin Suunnistajat 00:18:4 96
1694 Kivilaakso Juho Lynx 00:19:1 97