13.11. SuU:n testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Jätti hienoa! Eli tulospalvelu kiittää. On kerrankin jotain hyötyä ylimitoitetusta tekniikan käytöstä :)
Eli 88 urhoollista otti numeron ja rfid tagin kenkään. Ja näin ollen saatiin melkoisesti tuloksia.
Mahdolliset korjaukset timo.kokko@kokkens.fi
15.11.2012 klo 8.30 nimitäynneyksiä/korjauksia.
Nro Nimi Seura Sija 3k 3km Sija 6k 6km Sija 9k 9km Sija 12k 12km
1058 Mänkärlä Janne Lynx 6 00:10:19 6 00:20:45 2 00:31:01 1 00:41:10
1451 Liukkonen Matti Rajamäen Rykmentti 12 00:10:33 10 00:21:08 6 00:31:47 2 00:42:18
1428 Vesanto Anssi Espoon Suunta 15 00:10:41 14 00:21:45 9 00:32:55 3 00:43:58
1719 Vilska Kimmo Rajamäen Rykmentti 30 00:11:18 24 00:22:35 11 00:33:59 4 00:44:55
1829 Ojapalo Joona Rajamän Rykmentti 22 00:11:09 22 00:22:35 12 00:34:07 5 00:45:35
1085 Leskinen Antti-PekkaLynx 24 00:11:10 23 00:22:35 13 00:34:07 6 00:45:35
1046 Leskinen Aapo Lynx 23 00:11:10 25 00:22:36 14 00:34:08 7 00:45:36
1503 Penttinen Topi Ok Orient 4 00:10:04 3 00:20:16 1 00:30:36
1437 Valtonen Luukas Helsingin Suunnistajat 3 00:10:04 5 00:20:28 3 00:31:29
1796 Heiskanen Marko Rajamäen Rykmentti 13 00:10:33 9 00:21:07 4 00:31:39
1706 Hall Andreas IF Femman 7 00:10:25 8 00:21:03 5 00:31:46
48 Heikkilä Olli-Pekka Lynx 18 00:10:56 17 00:21:50 7 00:32:23
1750 Salo Kari Helsingin Suunnistaja 16 00:10:54 16 00:21:49 8 00:32:36
1070 Syrjänen Arttu Helsingin Suunnistajat 20 00:11:03 19 00:22:04 10 00:33:04
1692 Tupitsa Juuso Hesingin Suunnistajat 27 00:11:15 29 00:23:35 15 00:35:45
1452 Visuri Kerkko OK77 63 00:13:05 44 00:26:01 16 00:37:49
1462 Luokkalahti Otto Delta 5 00:10:05 1 00:20:09
1460 Loukkalahti Vilho Delta 1 00:10:03 2 00:20:12
201 Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 2 00:10:04 4 00:20:27
1005 Kangas Veli Helsingin Suunnistajat 9 00:10:27 7 00:20:52
54 Brunell Filip IF Brahe 10 00:10:29 11 00:21:28
1727 Suhonen Antto-Iiro Helsingin Suunistajat 8 00:10:26 12 00:21:41
1063 Oksanen Tommi Helsingin Suunnistajat 11 00:10:33 13 00:21:44
155 Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat 17 00:10:55 15 00:21:48
1502 Heikkilä Tuomas Mäntsälän Urheilijat 21 00:11:04 18 00:22:03
1155 Heikkilä Tero Paimion Rasti 19 00:10:59 20 00:22:22
1504 Laakso Mikko Helsingin Suunnistajat 28 00:11:16 21 00:22:22
1695 Ojanen Tuomas Helsingin Suunnistajat 29 00:11:16 26 00:22:56
1721 Sarparanta Niklas Lynx 38 00:11:47 27 00:23:27
19 Papinsaari Heini Kankasala SK 34 00:11:40 28 00:23:31
1100 Pernu Lari Espoon Suunta 36 00:11:47 30 00:23:44
1696 Hulkkonen Mikko Pihkaniskat 46 00:12:01 31 00:24:12
1435 Kivilaakso Janne Lynx 49 00:12:05 32 00:24:28
1845 Nurmela Sari Vehkalehden Veikot 47 00:12:02 33 00:24:29
1708 Malmi Joona Helsingin Suunnistajat 45 00:11:59 34 00:24:34
1464 Leskinen Anne-Mari Lynx 50 00:12:08 35 00:24:37
166 Gustaffson Jannina Tuusulan Voima-Veikot 53 00:12:22 36 00:24:40
1086 Karvonen Sara Lynx 55 00:12:22 37 00:24:41
1714 Markkila Eero Rasti-Kurikka 44 00:11:58 38 00:24:46
1723 Lahtinen Atte Helsingin Suunnistajat 51 00:12:11 39 00:24:54
1050 Mäenpää Aleksi Tuusulan Voima-Veikot 43 00:11:54 40 00:24:59
1078 Mustonen Teemu Helsingin Suunnistajat 57 00:12:32 41 00:25:20
237 Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat 56 00:12:30 42 00:25:26
1027 Visuri Ilari OK77 58 00:12:33 43 00:25:47
158 Heikkilä Venla Mäntsälän Urheilijat 60 00:12:46 45 00:26:03
136 Larmala Niko Espoon Suunta 64 00:13:06 46 00:26:08
1020 Sorsa Aleksi Pihkaniskat 54 00:12:22 47 00:26:19
171 Kemppainen Elisa Vehkalahden Veikot 62 00:13:03 48 00:26:27
243 Westerlund Iina OK 77 66 00:13:13 49 00:27:03
1833 Lammi Elina Helsingin Suunnistajat 69 00:13:23 50 00:27:08
1083 Suominen Marika Rajamäen Rykmentti 73 00:13:53 51 00:27:20
1152 Heikkilä Tuuli Lynx 70 00:13:34 52 00:27:23
1526 Karttunen Markku Kevytrakennemiehet 74 00:13:53 53 00:27:39
1073 Tervakangas Sanna Espoon Suunta 72 00:13:53 54 00:27:58
1088 Stålberg Emilia Espoon Suunta 81 00:14:19 55 00:28:54
30 Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat 77 00:14:11 56 00:29:03
1035 Malinen Anni Tuusulan Voima-Veikot 82 00:14:21 57 00:29:54
22 Grahn Elina Närpes OK 84 00:14:41 58 00:30:10
1129 Haajanen Erik Ok Raseborg 14 00:10:40
153 Kulagin Artur Helsingin Suunnistajat 25 00:11:11
1002 Niemi Kasperi Helsingin Suunnistajat 26 00:11:12
1745 Pietikäinen Aleksi Pihkaniskat 31 00:11:25
1734 Mattila Aleksi Lynx 32 00:11:27
1089 Munck Sakari Espoon Suunta 33 00:11:35
1832 Tala Miika Helsingin Suunnistajat 35 00:11:40
1506 Jaatinen Tapio Espoon Suunta 37 00:11:47
1733 Otsamo Veeti Helsingin Suunnistajat 39 00:11:47
247 Tiljander Ville Hyvinkään Rasti 40 00:11:51
1178 Tuomaala Eero Tuusulan Voima-Veikot 41 00:11:52
39 Kivinen Vinsci Hyvinkään Rasti 42 00:11:54
1742 Koikkalainen Severi Pihkaniskat 48 00:12:03
139 Kivilaakso Anni Lynx 52 00:12:13
1755 Heininen Paavo Helsingin Suunnistajat 59 00:12:40
230 Kantoja Kaija Rasti Jyry 61 00:12:52
1434 Heiskanen Iida Helsingin Suunnitajat 65 00:13:07
1763 Norrbacka Sanni Hyvinkään Rasti 67 00:13:18
1444 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 68 00:13:21
1531 Niemi Aki Hyvinkään Rasti 71 00:13:47
176 Tikkanen Vanla Espoon Suunta 75 00:13:58
36 Ojanen Joonas Hyvinkään Rasti 76 00:14:06
31 Mustonen Oona Helsingin Suunnistajat 78 00:14:13
8 Koponen Anna Lynx 79 00:14:18
184 Laitinen Silja Espoon Suunta 80 00:14:19
1743 Vehmas Miika Espoon Suunta 83 00:14:34
1053 Sinisalo Laura Mäntsälän Urheilijat 85 00:15:16
1124 Friman Ronja Hyvinkään Rasti 86 00:15:16
256 Ridanpää Iina Espoon Suunta 87 00:15:51
1703 Salonen Aapo Helsingin Suunnistajat 88 00:16:56