13.4. SUU:n testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Taas on testijuoksu juostu oheisin tuloksin :)
Viimeisellä kerralla olikin ennätysosanotto, pitkästä aikaa yli 70 juoksijaa. Kiitos osallistujille mukana olosta.
3,00 km 6,00 km 9,00 km 12,00 km
Koistinen Oili-Pekka Anttolan Urheilijat 9:49 19:46 29:44 39:22
Metsälä Juuso Lynx 9:50 19:47 29:44 39:27
Ketolainen J-V Vehkalahden Veikot 10:38 21:32 32:32 43:17
Niemi Tuomas Lynx 10:39 21:30 32:33 43:27
Forsten Juha 11:34 23:01 34:33 45:57
Saramäki Niklas Lynx 10:41 21:56 34:08 46:15
Korpi Eero Kauhavan Visa 12:06 24:45 38:07 51:07
Liukkonen Oskari Delta 10:00 20:17 30:15
Liukkonen Kalle Delta 10:00 20:17 30:16
Suominen Miika Rajamäen Rykmentti 10:11 20:39 30:56
Laine Tuomo Delta 10:41 21:47 32:29
Räty Harri Delta 10:31 21:38 32:54
Saarinen Jarkko Delta 10:33 21:57 33:27
Kyhäräinen Jukka Helsingin Suunnistajat 11:22 23:12 35:01
Mehtälä Erkka Delta 11:06 23:13 35:50
Hilden Tiina 12:56 26:13 39:57
Liukkonen Matti Rajamäen Rykmentti 9:51 19:43
Laukkarinen Jesse Rajamäen Rykmentti 10:06 20:12
Mate Kerenyi RR 10:09 20:45
Airila Markus Pihkaniskat 10:12 20:50
Mähönen Timo Kalevan Rasti 10:13 20:53
Loukkalahti Otto Delta 10:03 20:54
Rajaniemi Juho Turun Suunnistajat 10:26 21:08
Perä Tapio Rajamäen Rykmentti 10:07 21:20
Valtonen Luukas Helsingin Suunnistajat 10:27 21:22
Tala Tuomas Delta 10:39 21:38
Väänänen Petteri Siilin Rasti 10:23 21:39
Luoma Ville Delta 10:32 21:40
Vesanto Anssi Espoon Suunta 10:53 22:12
Kujala Rainer Lynx 10:40 22:24
Hirvi Aarto Helsingin Suunnistajat 10:53 22:37
Haajanen Sofia SKPohjantähti 11:11 22:40
Liukkonen Sonja Delta 11:17 23:03
Aaltonen Lassi Helsingin Suunnistajat 11:22 23:23
Hänninen Jarkko Delta 11:20 23:48
Salmi Antti Helsingin Suunnistajat 11:34 23:49
Haarlaa Tiina Helsingin Suunnistajat 11:50 24:17
Leijola Laura Delta 12:24 24:36
Lammi Pekka Helsingin Suunnistajat 12:12 24:49
Karttunen Markku Kevytrakennemiehet 12:23 24:53
Nikkari Saara Rajamäen Rykmentti 12:23 24:56
Niinimäki Joonas Tuusulan Voima-Veikot 12:24 24:59
Hulkkonen Johanna Pihkaniskat 12:24 25:04
Kiiski Johanna Helsingin Suunnistajat 12:06 25:26
Ryynänen Johanna MS Parma 12:38 25:41
Kujala Pasi Lynx 12:27 25:53
Nodgren Anna 12:46 26:34
Leskinen Aapo Lynx 10:00
Loukkalahti Otto Delta 10:03
Loukkalahti Marko Delta 10:19
Seppälä Otso Rajamäen Rykmentti 10:31
Saleva Eero Tuusulan Voima-Veikot 10:53
Oksanen Tommi Helsingin Suunnistajat 11:02
Hietaoja Atte Helsingin Suunnistajat 11:44
Lahtinen Atte Helsingin Suunnistajat 11:46
Kyheröinen Pasi Espoon Suunta 11:49
Björk Annika Helsingin Suunnistajat 11:53
Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat 11:55
Hänninen Jukka Delta 12:08
Hulkkonen Nina Pihkaniskat 12:10
Virtanen Antti Pihkaniskat 12:19
Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat 12:19
Lehtinen Ilona Rajamäen Rykmentti 12:40
Aumo Janne Lynx 12:48
Laukkarinen Jenna Tuusulan Voima-Veikot 13:07
Raitanen Alisa Tuusulan Voima-Veikot 13:08
Niinimäki Jorma Tuusulan Voima-Veikot 13:09
Kuparinen Eemil Helsingin Suunnistajat 13:25
Tupitsa Juuso Keravan Urheilijat 13:38
Lampinen Kristiina Helsingin Suunnistajat 13:51
Tupitsa Nina KeU 14:37
Mänkärlä Laura Lynx 14:44