12.1. SUU:n testijuoksu, Suunnistava uusimaa
Nyt vuorossa SU:n talvikauden kolmas testijuoksu. Kiitos juoksijoille, teitä oli reilut 50 kpl tällä kertaa!
3,00 km 6,00 km 9,00 km 12,00 km
Metsälä Juuso Lynx 10:41 21:09 31:58 42:39
Mattila Tuomas Vehkalahden Veikot 10:42 21:18 32:11 43:11
Kujala Rainer Lynx 10:57 21:54 32:55 43:46
Vilska Kimmo Rajamäen Rykmentti 11:27 22:47 34:17 45:20
Niemi Tuomas Lynx 11:30 22:48 34:17 45:22
Salo Kari Helsingin Suunnistajat 11:26 22:48 34:19 46:30
Ketolainen J-V Vehkalahden Veikot 11:33 23:07 34:53 46:42
Ernamo Jussi Helsingin Suunnistajat 12:02 23:53 36:10 46:45
Leskinen Jussi MS Parma 11:37 23:18 35:08 46:49
Heinonen Mikko Kalevan Rasti 11:32 23:19 35:31 47:43
Laukkarinen Jesse Rajamäen Rykmentti 11:25 22:22 32:59 53:24
Koskela Jarmo OK77 13:06 26:25 39:59 54:03
Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 10:23 21:17 32:06
Leskinen Aleksi Lynx 10:55 23:17 32:43
Leskinen Antti-Pekka Lynx 11:25 22:24 33:04
Suominen Miika Rajamäen Rykmentti 11:26 22:27 33:06
Tala Tuomas Delta 11:37 23:54 36:28
Seppälä Otso Rajamäen Rykmentti 11:28 23:33 37:15
Liukkonen Oskari Delta 11:05 21:57
Lehtinen Lauri Rajammäen Rykmentti 11:28 22:27
Summanen Eetu RR 11:25 22:42
Kangas Panu Helsingin Suunnistajat 11:34 23:05
Turunen Markus Rajamäen Rykementti 11:30 23:11
Vesanto Anssi Espoon Suunta 11:28 23:16
Valtonen Luukas Helsingin Suunnistajat 11:37 24:06
Aaltonen Lassi HS 11:59 24:31
Savelainen Mikko Helsingin Suunnistajat 12:05 25:02
Mustonen Ari Helsingin Suunnistajat 12:22 25:13
Haarlaa Tiina Helsingin Suunnistajat 12:58 25:56
Uotila Erika Koo-Vee 13:00 26:10
Liukkonen Sonja Delta 13:05 26:16
Virtanen Antti Pihkaniskat 12:48 26:22
Suominen Marika Rajamäen Rykmentti 13:43 27:10
Ryyppö Minna Helsingin Suunnistajat 13:09 27:18
Karttunen Markku Kevytrakennemiehet 13:35 27:34
Leino Akseli RR 13:36 29:13
Kujala Pasi Lynx 14:31 29:32
Niemi Pyry Rajamäen Rykmentti 11:30
Lindfors Max OK77 11:35
Roiminen Lauri HS 11:39
Saleva Eero Tuusulan Voima-Veikot 11:52
Hänninen Jarkko Delta 11:53
Kupitsa Juuso KeU 12:06
Kuparinen Kalle HS 12:40
Kiiski Johanna Helsingin Suunnistajat 12:51
Björk Annika Helsingin Suunnistajat 13:15
Malinen Olli TVV 13:19
Niinimäki Joonas Tuusulan Voima-Veikot 13:24
Lahtinen Atte Helsingin Suunnistajat 13:26
Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat 13:28
Lehtinen Ilona Rajamäen Rykmentti 13:42
Koskinen Miika RR 13:46
Laukkarinen Jenna Tuusulan Voima-Veikot 13:51
Niinimäki Jorma Tuusulan Voima-Veikot 14:03
Mustonen Teemu HS 14:11
Raitanen Alisa TVV 14:58
Antell Sara Keravan Urheilijat 16:03
Rantamäki Karin Helsingin Suunnistajat 16:27