10.11. Suunnistava Uusimaa - testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Lämpötila nollassa, mutta tuuletonta. EI jäätä tai lunta. 69 osallistujaa. Ihan kiva määrä ja keli.
Numero Nimi Seura 3km sija 3km aika 6km sija 6km aika 9km sija 9km aika 12km sija 12km aika
17 Heinaro Einari Helsingin Suunnistajat 4 0:09:52 4 0:19:49 1 0:29:51 1 0:39:51
16 Valtonen Luukas Helsingin Suunnistajat 3 0:09:51 3 0:19:49 2 0:30:02 2 0:40:25
72 Tikhonov Glebtoman Turun Metsänkävijät 5 0:09:55 5 0:20:29 3 0:31:17 3 0:41:58
62 Rinat Gabitov Espoon Suunta 13 0:10:42 6 0:21:18 4 0:31:51
42 Laine Jaakko Hiidenkiertäjät 18 0:11:03 12 0:22:05 5 0:32:50
53 Pesola Oskari Helsingin Suunnistajat 21 0:11:28 16 0:23:02 6 0:34:24
21 Vehmas Miika Espoon Suunta 19 0:11:15 17 0:23:03 7 0:34:57
56 Väänänen Heikki Pihkaniskat 52 0:13:53 32 0:28:06 8 0:41:52
60 Iurev Dmitrii Hiidenkiertäjät 1 0:09:46 1 0:19:33
29 Mänkärlä Janne Lynx 2 0:09:50 2 0:19:46
1 Kemppi Anton Espoon Suunta 8 0:10:36 7 0:21:19
49 Mourujärvi Jonne Rajamäen Rykmentti 10 0:10:37 8 0:21:28
28 Leskinen Aapo Lynx 12 0:10:42 9 0:21:37
23 Packalen Anton Lynx 8 0:10:36 10 0:21:38
74 Sumonen Heikki Espoon Suunta 17 0:11:01 11 0:21:59
71 Välikorpi Jari Rasti-Kurikka 16 0:11:01 13 0:22:07
47 Sorsa Antti Espoon Suunta 20 0:11:22 14 0:22:59
73 Koivula Eemil Helsingin Suunnistajat 25 0:11:38 15 0:22:59
9 Laapas Rasmus Rajamäen Rykmentti 24 0:11:38 18 0:23:03
2 Kemppi SIlva Espoon Suunta 26 0:11:40 19 0:23:30
10 Laapas Ari Rajamäen Rykmentti 30 0:11:51 20 0:23:33
51 Noponen Juho Espoon Suunta 22 0:11:29 21 0:24:07
6 Vuorensola Jonatan Lynx 23 0:11:30 22 0:24:10
15 Kaasiku Evely Koovee 28 0:11:44 23 0:24:43
63 Westerlund Ina Paimion Rasti 42 0:12:38 24 0:24:54
50 Tikkanen Elias Espoon Suunta 38 0:12:27 25 0:25:09
32 Norrbacka Sanni Lynx 40 0:12:31 26 0:25:15
37 Rajala Marko Helsingin Suunnistajat 41 0:12:32 27 0:25:49
59 Pajuoja Otso Espoon Suunta 35 0:12:22 28 0:26:41
13 Pellonperä Sofia Espoon Suunta 49 0:13:24 29 0:26:52
33 Norrbacka Salla Lynx 54 0:14:05 30 0:27:41
54 Männikkö Niina Rajamäen Rykmentti 45 0:13:11 31 0:27:43
24 Hämäläinen Elina Rajamäen Rykmentti 55 0:14:15 33 0:28:21
40 Hyvärinen Luukas Espoon Suunta 62 0:14:49 34 0:30:31
55 Oinonen Lotta Pihkaniskat 64 0:15:09 35 0:31:06
46 Vähänen Sami Rajamäen Rykmentti 6 0:09:56
25 Aaltonen Tatu Lynx 7 0:10:29
75 Kauppila Tomi Vehkalahden Veikot 11 0:10:41
11 Haara Eino Helsingin Suunnistajat 14 0:10:44
65 Lammi Tuomo Helsingin Suunnistajat 15 0:10:58
30 Hellstedt Oliver Lynx 27 0:11:41
14 Nyman Elias Pihkaniskat 29 0:11:45
20 Lehtinen Lotta Helsingin Suunnistajat 31 0:11:54
45 Nyman Tomi Pihkaniskat 32 0:12:10
27 Kallela Lenni Helsingin Suunnistajat 33 0:12:19
22 Lääveri Tatu Rajamäen Rykmentti 34 0:12:20
57 Isoherranen Antti Lynx 36 0:12:22
68 Leiniö Juho Helsingin Suunnistajat 37 0:12:26
39 Markki Emmi Espoon Suunta 39 0:12:29
36 Kiviniitty Jyrki Espoon Akilles 43 0:12:59
70 Mäntylä Kaisa Helsingin Suunnistajat 44 0:13:01
31 Hilo Jenny Espoon Suunta 45 0:13:11
35 Rehberger Nadja Helsingin Suunnistajat 47 0:13:13
69 Mäntylä Anni Helsingin Suunnistajat 48 0:13:21
8 Vuorensola Tuomas Lynx 50 0:13:43
26 Mourujärvi Jere Rajamäen Rykmentti 51 0:13:44
34 Rajala Anni Helsingin Suunnistajat 53 0:14:00
48 Miettinen Kiia Espoon Suunta 56 0:14:17
58 Hosio Iiris Espoon Suunta 56 0:14:17
43 Harjamäki Manja Helsingin Suunnistajat 58 0:14:25
3 Soikkeli Lauriina Espoon Suunta 59 0:14:26
4 Tupitsa Milla Helsingin Suunnistajat 60 0:14:43
19 Rautio Ulrika Espoon Suunta 61 0:14:44
64 Lantela Liina Espoon Suunta 63 0:14:56
44 Harjamäki Sisu Helsingin Suunnistajat 65 0:15:10
5 Viippola Sofia Helsingin Suunnistajat 66 0:15:15
38 Turkkila Liisa Espoon Suunta 67 0:16:13
66 Lantela Aarni Espoon Suunta 68 0:16:37
12 Roschien Siiri Helsingin Suunnistajat 69 0:17:43