------/
Valtakunnalliset KLL MAASTOT Vierumäki 16.05.2019

Valtakunnalliset KLL MAASTOT Vierumäki 16.05.2019

Joukkuetulokset - T11

   1.  Lahti                                        23
           Tuominen Hilla                                4
           Pasanen Mona                                  6
           Turunen Ronja                                13

   2.  Porvoo                                       31
           Hamina Emma                                   8
           Saxlund Helmi                                 9
           Hytönen Maija                                14

   3.  Mäntsälä                                     48
           Hautala Tara                                 11
           Sopanen Sanni                                16
           Hirvonen Milla                               21

   4.  Janakkala                                    61
           Hyvölä Venla                                 18
           Harju Maija                                  19
           Santanen Maija                               24

   5.  Mikkeli                                      67
           Valtola Silja                                 2
           Pylkkänen Maija                              29
           Toivola Ilona                                36

   6.  Porvoo -2                                    68
           Luts Sabina                                  15
           Vierikko Salla                               26
           Henriksson Minea                             27

   7.  Mäntsälä -2                                  70
           Väre Veera                                   22
           Bernard Belle Bianca                         23
           Kytölä Emilia                                25

   8.  Porvoo -3                                    89
           Mattila Elli                                 28
           Vänskä Alissa                                30
           Pirhonen Aino                                31

   9.  Porvoo -4                                   105
           Rantakurtakko Peppi                          32
           Häyhä Sylvi                                  35
           Kankaanpää Louna                             38

Joukkuetulokset - P11

   1.  Lahti                                        24
           Redman Kasper                                 6
           Kemppainen Elias                              7
           Kemppainen Niilo                             11

   2.  Porvoo                                       36
           Engblom Joonas                                9
           Wilska Tuukka                                13
           Ahlgren Alex                                 14

   3.  Hamina                                       49
           Hirvilahti Niklas                             5
           Vainio Anton                                 17
           Pakkanen Reima                               27

   4.  Porvoo -2                                    54
           Henriksson Oliver                            16
           Lapveteläinen Juuso                          18
           Myrtenblad Anton                             20

   5.  Porvoo -3                                    72
           Acquah Markus                                23
           Mäkipeura Jonne                              24
           Telama Roope                                 25

   6.  Lahti -2                                     75
           Kuparinen Eelis                              15
           Rinne Eric                                   28
           Lahti Arttu                                  32

   7.  Mikkeli                                     106
           Nurmi Topias                                 30
           Nurmi Hannes                                 37
           Ryhänen Leo                                  39

Joukkuetulokset - T13

   1.  Mäntsälä                                     36
           Salmi Marianne                                6
           Leinonen Saara                               12
           Eskelinen Ruut                               18

   2.  Porvoo                                       42
           Kiiski Alisa                                 13
           Soitso Julia                                 14
           Koskela Sara                                 15

   3.  Lahti                                        43
           Saarikunnas Helmiina                          7
           Notkonen Neela                                9
           Vuorikoski Viia                              27

   4.  Mikkeli                                      46
           Ombati Neela                                  3
           Kurttila Meeri                               20
           Parkkonen Alisa                              23

   5.  Porvoo -2                                    64
           Jylhä Opri                                   16
           Palm Nuppu                                   22
           Liljalehto Melissa                           26

   6.  Kouvola                                      85
           Hyyrynen Nanna                               21
           Rauos Aada                                   28
           Kiintola Emilia                              36

   7.  Mikkeli -2                                  108
           Malinen Fanni                                29
           Korpikallio Emma                             33
           Toivola Tiina                                46

   8.  Porvoo -3                                   111
           Patey Emilia                                 34
           Uotila Inari                                 35
           Grönlund Minni                               42

   9.  Vantaa                                      125
           Kiviaho Lina                                 39
           Råstedt Ella                                 41
           Nyman Cecilia                                45

Joukkuetulokset - P13

   1.  Nurmijärvi                                   24
           Mourujärvi Jonne                              4
           Kemppi Anton                                  6
           Laapas Rasmus                                14

   2.  Mäntsälä                                     35
           Miettinen Otso                                2
           Nieminen Aaro                                13
           Seppänen Luca                                20

   3.  Lahti                                        47
           Pasanen Samuel                                5
           Väisänen Konsta                              10
           Kuparinen Emil                               32

   4.  Kirkkonummi                                  54
           Kuusinen Karri                                9
           Koponen Rasmus                               16
           Kuusinen Tuomas                              29

   5.  Porvoo                                       64
           Sandberg Oliver                              18
           Odiah Oiva                                   22
           Kortejärvi Lauri                             24

   6.  Mäntsälä -2                                  81
           Luokkanen Erik                               24
           Ketonen Jere                                 27
           Kallioinen Konsta                            30

   7.  Lahti -2                                    110
           Tuomi Jimi                                   34
           Koskinen Lauri                               35
           Koivuniemi Timo                              41

Joukkuetulokset - T14

   1.  Espoo                                        26
           Rossi Selene                                  2
           Piiroinen Iida                               11
           Hakala Aura                                  13

Joukkuetulokset - P14

   1.  Lahti                                        32
           Granqvist Eetu                                6
           Saarinen Rasmus                              12
           Palviainen Topi                              14

   2.  Asikkala                                     37
           Ala-Heikkilä Elias                            5
           Norrbacka Roni-Eemil                         15
           Laakso Hugo                                  17

   3.  Kokkola                                      42
           Biskop Kasper                                 8
           Rousu Jimi                                   11
           Heikkilä Miro                                23

   4.  Asikkala -2                                  75
           Ala-Heikkilä Eero                            24
           Salminen Antti                               25
           Väisänen Onni                                26

   5.  Asikkala -3                                  84
           Kasurinen Oiva                               27
           Kairimo Unto                                 28
           Soininen Elmeri                              29

Joukkuetulokset - N16

   1.  Sastamala                                    18
           Koivuniemi Pauliina                           5
           Lausniemi Aino                                6
           Junkkala Jessica                              7

   2.  Sastamala -2                                 35
           Mattila Veera                                 8
           Välimäki Nina                                13
           Lampila Ilona                                14

   3.  Helsinki                                     40
           Tala Emilia                                   4
           Tala Juulia                                  15
           Hietula Essi                                 21

   4.  Lahti                                        54
           Kejonen Siiri                                16
           Karhumaa Wilma                               18
           Viitala Henna                                20

   5.  Jyväskylä                                    56
           Rainio Emma                                   3
           Luukkanen Maisa                              26
           Mustonen Lotta                               27

Joukkuetulokset - M16

   1.  Lahti                                         9
           Rajaniemi Aleksi                              1
           Luonela Justus                                2
           Toivanen Oskari                               6

Joukkuetulokset - M19

   1.  Asikkala                                     15
           Laakso Niklas                                 4
           Seppälä Justus                                5
           Kuusinen Samuli                               6