8.10. Suunnistava Uusimaa, testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Lokakuun testijuoksu pidettiin hienoissa olosuhteissa + 12 ja liki tuuletonta, mutta sopivan kostetaaa.
Tuloskorjaukset timo.kokko@kokkens.fi.
Nro Nimi Seura 3km 3km si 6km 6km si 9km 9km sija
336 Sund Otto IF Femman 0:09:44 1 0:19:52 1 0:30:16 1
1046 Tolvanen Leo Pihkaniskat 0:13:31 29 0:27:36 14 0:41:36 2
1099 Pernu Lari Espoon Suunta 0:11:05 5 0:22:10 2
1023 Palmen Alvar Espoon Suunta 0:11:05 4 0:22:39 3
1104 Hulkkonen Mikko Pihkaniskat 0:11:22 8 0:23:10 4
581 Larmala Niko Espoon Suunta 0:11:22 7 0:23:12 5
423 Mahlamäki Kasper Espoon Suunta 0:12:06 13 0:24:43 6
500 Hakala Emma OK77 0:12:02 12 0:24:49 7
1197 Larmala Pekka Espoon Suunta 0:12:13 15 0:24:53 8
2 Rauhala Juha Espoon Suunta 0:12:17 16 0:24:53 9
1056 Mahlamäki Tomi Espoon Suunta 0:12:09 14 0:25:04 10
1047 Halen Leevi Espoon Suunta 0:12:18 17 0:25:26 11
305 Halonen Maarit HIFK 0:12:42 22 0:25:44 12
608 Stålberg Emilia Espoon Suunta 0:13:29 28 0:27:20 13
372 Vehmas Miika Espoon Suunta 0:13:29 27 0:27:41 15
326 Ridanpää Iina Espoon Suunta 0:15:56 37 0:33:01 16
324 Tala Miika Helsingin Suunnistajat 0:10:49 2
335 Ojanen Tuomas Helsingin Suunnistajat 0:10:54 3
1194 Kivilaakso Janne Lynx 0:11:13 6
310 Lehikoinen Elias Espoon Suunta 0:11:32 9
1298 Munck Sakari Espoon Suunta 0:11:38 10
322 Louhi Johannes Helsingin Suunnistajat 0:11:48 11
1287 Rautio Mikael Espoon Suunta 0:12:29 18
1195 Kivilaakso Anni Lynx 0:12:31 19
1009 Mahlamäki Ella Espoon Suunta 0:12:37 20
331 Puupponen Lauri Espoon Suunta 0:12:40 21
493 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 0:12:54 23
1198 Heiskanen Iida Helsingin Suunnistajat 0:13:10 24
557 Haapala Ida Rajamäen Rykmentti 0:13:25 25
320 Väisänen Leevi Helsingin Suunnistajat 0:13:29 26
1094 Kaukonen Ella Espoon Suunta 0:13:32 30
1126 Pajuoja Otso Espoon Suunta 0:13:36 31
1196 Laaksonen Emil Espoon Suunta 0:13:38 32
355 Palmen Aino Espoon Suunta 0:14:01 33
354 Paloheimo Oona Espoon Suunta 0:14:14 34
481 Turakainen Irene Helsingin Suunnistajat 0:15:02 35
370 Kalsi Nenna Espoon Suunta 0:15:31 36
1199 Kivilaakso Juho Lynx 0:16:01 38
554 Rautio Daniel Espoon Suunta 0:16:14 39
251 Munk Nana Espoon Suunta 0:16:22 40