12.3. Suunnistavan Uudenmaan testijuoksu, Suunnistava Uusimaa
Suunnistavan Uudenmaan testijuoksu pirkkolassa, kelinä -2, kuiva talvikeli. Mutta ainakin kannustajille oudon kylmä :)
Mukana 81 osallistujaa
Nro Nimi Seura 3km Sija 3km 6km Sija 6k 9km Sija 9km 12km Sija 12km
667 Parjanne Antti Lynx 00:10:36 2 00:21:05 1 00:31:30 2 00:41:54 1
1760 Sorvisto Juha Vaajakosken Terä 00:10:36 3 00:21:05 2 00:31:30 3 00:41:54 1
1916 Liukkonen Matti Rajamäen Rykmentti 00:10:38 11 00:21:06 4 00:31:45 4 00:42:33 2
1860 Vähänen Sami Rajamäen Rykmentti 00:10:37 8 00:21:09 5 00:31:53 5 00:42:38 3
1824 Saramäki Niklas Lynx 00:10:39 13 00:21:20 9 00:32:09 6 00:42:51 4
1880 Ojapalo Joona Rajamän Rykmentti 00:10:38 10 00:21:20 8 00:32:11 7 00:43:11 5
312 Wickholm Jörgen Rajamäen Rykmentti 00:10:37 4 00:21:26 10 00:32:44 10 00:44:00 6
1927 Vilska Kimmo Rajamäen Rykmentti 00:11:23 20 00:22:57 17 00:34:38 12 00:46:07 7
1846 Laukkarinen Jesse Rajamäen Rykmentti 00:10:37 7 00:21:05 3 00:31:05 1
699 Erä Tapio TLT 00:10:37 6 00:21:18 7 00:32:25 8
1812 Kangas Veli Helsingin Suunnistajat 00:10:39 12 00:21:35 11 00:32:35 9
700 Suhonen Antto-Iiro Helsingin Suunistajat 00:10:38 9 00:21:48 13 00:32:44 11
665 Tonder Mika SK Vuoksi 00:11:56 26 00:24:36 27 00:37:32 13
1765 Heikkinen Janne Helsingin Suunnistajat 00:12:22 34 00:25:16 35 00:38:12 14
693 Välikorpi Jari Rasti-Kurikka 00:10:37 5 00:21:11 6
1780 Lampinen Ville Helsingin Suunnistajat 00:10:40 14 00:21:47 12
485 Söderström Maria OK77 00:10:49 16 00:21:51 14
1017 Summanen Eetu Rajamäen Rykmentti 00:10:45 15 00:21:58 15
465 Tötterman Petri OK77 00:11:09 17 00:22:44 16
1788 Pesola Oskari Helsingin Suunnistajat 00:11:21 18 00:23:18 18
1811 Kulagin Arttu Helsingin Suunnistajat 00:11:22 19 00:23:18 19
696 Niemi Kasperi Helsingin Suunnistajat 00:11:24 21 00:23:25 20
472 Anttonen Sari Keuruun Kisailijat 00:11:51 23 00:23:40 21
698 Leijola Laura Hiidenkiertäjät 00:11:52 24 00:23:41 22
514 Mustonen Teemu Helsingin Suunnistajat 00:12:01 29 00:24:17 23
580 Otsamo Veeti Helsingin Suunnistajat 00:12:16 31 00:24:26 24
695 Niemi Topias Helsingin Suunnistajat 00:12:16 32 00:24:26 25
1842 Tuomaala Eero Tuusulan Voima-Veikot 00:12:00 28 00:24:31 26
374 Visuri Ilari OK77 00:12:23 35 00:24:39 28
697 Heinonen Paavo Helsingin Suunnistajat 00:12:30 37 00:24:41 29
1907 Palmen Alvar Espoon Suunta 00:12:55 47 00:24:53 30
672 Tala Henrik Helsingin Suunnistajat 00:12:20 33 00:24:56 31
569 Tala Miika Helsingin Suunnistajat 00:12:30 36 00:25:03 32
519 Sorsa Aleksi Pihkaniskat 00:12:43 41 00:25:03 33
1001 Mäenpää Aleksi Tuusulan Voima-Veikot 00:12:14 30 00:25:04 34
670 Boström Matleena Rajamäen Rykmentti 00:12:41 39 00:25:19 36
34 Sarparanta Niklas Lynx 00:12:56 48 00:25:30 37
518 Mustonen Ari Helsingin Suunnistajat 00:12:34 38 00:25:34 38
1831 Pernu Lari Espoon Suunta 00:12:55 46 00:25:42 39
486 Kauppinen Tuomo Hyvinkään Rasti 00:12:42 40 00:25:46 40
671 Peltonen Reetta Espoon Suunta 00:12:49 44 00:25:51 41
1814 Gustaffson Jannina Tuusulan Voima-Veikot 00:12:51 45 00:25:52 42
1766 Sainio Antti Tuusulan Voima-Veikot 00:12:45 42 00:26:00 43
540 Kivilaakso Anni Lynx 00:12:47 43 00:26:17 44
666 Westerlund Iina OK 77 00:13:02 51 00:26:20 45
410 Rauhala Juha Espoon Suunta 00:13:07 54 00:26:34 46
479 Otsamo Pihla Helsingin Suunnistajat 00:13:03 52 00:26:37 47
669 Larmala Niko Espoon Suunta 00:12:56 49 00:26:39 48
1031 Jormanainen Anniina 00:13:03 53 00:26:48 49
1759 Kiviniitty Jyrki Helsingin Suunnistajat 00:13:13 58 00:27:23 50
1793 Matilainen Helena Helsingin Suunnistajat 00:13:24 59 00:27:27 51
147 Luohisola Meri Lynx 00:13:34 61 00:27:31 52
345 Stålberg Emilia Espoon Suunta 00:14:00 70 00:28:29 53
420 Mustonen Heidi Helsingin Suunnistajat 00:13:51 68 00:28:47 54
49 Alen Leevi Espoon Suunta 00:14:55 76 00:29:42 55
558 Raasakka Maija Espoon Suunta 00:15:11 77 00:29:53 56
694 Tolonen Mirabella Rajamäen Rykmentti 00:15:17 78 00:30:15 57
316 Roininen Lauri Helsingin Suunnistajat 00:10:36 1
692 Salmenkylä Anton Helsingin Suunnistajat 00:11:42 22
12 Munck Sakari Espoon Suunta 00:11:55 25
1769 Uotila Erika Koovee 00:11:58 27
668 Lindholm Vivian OK77 00:13:01 50
44 Turakainen Venla Helsingin Suunnistajat 00:13:08 55
1798 Matilainen Annika Helsingin Suunnistajat 00:13:08 56
1878 Wartiainen Piritta Kuvolan Suunnistajat 00:13:11 57
62 Palmen Aino Espoon Suunta 00:13:28 60
691 Sinisalo Laura Mäntsälän Urheilijat 00:13:37 62
126 Kaukonen Ella Espoon Suunta 00:13:41 63
429 Westerholm Oskari Otaniemen Jyllääjät 00:13:46 64
108 Reen Ville Lynx 00:13:47 65
1768 Herrgesell Maren Lynx 00:13:48 66
127 Reen Nelli Lynx 00:13:49 67
468 Mustonen Oona Helsingin Suunnistajat 00:13:59 69
1055 Rautio Mikael Espoon Suunta 00:14:02 71
559 Tala Juulia Helsingin Suunnistajat 00:14:07 72
1022 Kuronen Anna Helsingin Suunnistajat 00:14:29 73
1890 Summanen Aino Helsingin Suunnistajat 00:14:37 74
145 Mahlamäki Ella Espoon Suunta 00:14:52 75
561 Väisänen Leevi Helsingin Suunnistajat 00:15:41 79
1822 Heinaro Ellen Helsingin Suunnistajat 00:16:04 80
1886 Munk Nana Espoon Suunta 00:16:04 81